426300800

Numer telefonu 426300800 - informacje

Numer kierunkowy 42 należy do miasta Łódź. Koszt wg taryfikatora Twojego operatora.

Pamiętaj, że pod każdy numer telefonu można się bardzo łatwo podszyć. Używając specjalnej aplikacji można bez problemu sfałszować numer, z którego się dzwoni (ang. caller ID spoofing). Ryzyko nabrania się wzrasta, zwłaszcza gdy numer jest zapisany w telefonie i pojawia się pod konkretną nazwą. Jeśli prowadzisz rozmowę na tematy poufne, zaleca się dodatkowe środki ostrożności. Aby upewnić się, że rozmawiasz z prawdziwą osobą, warto się rozłączyć i po chwili samemu zadzwonić na zweryfikowany numer instytucji (bank, urząd, policja, itd.), którą rozmówca rzekomo reprezentuje, celem potwierdzenia autentyczności.

Zastosowanie zasady ograniczonego zaufania jest kluczowe dla ochrony przed potencjalnymi oszustwami.

Ocena numeru: 426300800

Wpierw możesz szybko ocenić numer, a później dodać komentarz.

Oceń numer:  
1 - niebezpieczny, 2 - irytujący, 3 - neutralny, 4 - ok, 5 - super

Ten numer jest niebezpieczny. Głosowało 68 użytkowników.
Ostatni raz oceniono ten numer jako niebezpieczny. dnia 2024-03-29.

Oceny numeru telefonu 426300800

Komentarze dodane przez społeczność

Komentarze do numeru telefonu 426300800

Próba oszustwa. Proceder dwuetapowy. Najpierw dzwonią z 'parabanku' (inny numer) z informacją o zaciągnięciu pożyczki / kredytu na nasz dowód przez nieznaną nam osobę. Następnie pan informuje o prawdopodobnej próbie wyłudzenia pożyczki i sugeruje zastrzeżenie dowodu oraz zgłoszenie sprawy na policję. Sam mówi, że poinformuje bank o całym zajściu. Po chwili, pod pozorem pomocy, dzwoni "pani z banku" (powyższy numer) w celu wyłudzenia danych bankowych. Wyraźne ukraińskie akcenty.

dodany: 2024-04-10 przez "X"

Oszustwo. Dzwonił ukrainiec podając się za Polaka z informacją ze wykonałem przelew z mojego konta do osoby X. Pech chciał, że akurat korzystałem z bankowości i dokładnie wiedziałem, że żadnego przelewu nie wykonałem. Ponadto brak potwierdzenia danych przed startem rozmowy, brak akceptacji w aplikacji, a po rozmowie brak informacji że taka rozmowa była prowadzona.

dodany: 2024-02-28 przez "czlowiek"

Wyświetla się numer mLinii mBanku, ale to nie mBank dzwoni. Pracownik mBanku: Przy każdej rozmowie wyśle Ci mobilne potwierdzenie tożsamości pracownika – przeczytaj więcej o tym rozwiązaniu – oszuści nie mają takiej możliwości. Nie kontynuuj rozmowy, dopóki nie otrzymasz takiego potwierdzenia. oraz jak podaje mBank: Oszuści wykorzystują specjalne narzędzia, dzięki którym podszywają się pod dowolny numer telefonu lub SMS. Jeśli próbują podszyć się pod nas, najczęściej imitują połączenia z numerów 42 6 300 800, 783 300 800 lub 801 300 800. Gdy ktoś dzwoni do Ciebie z tych numerów telefonu, to znaczy, że jest oszustem mBank NIGDY nie dzwoni do klientów z tych numerów.

dodany: 2023-11-22 przez "asm"
1x

Nie wiem skad te komentarze ze to oszustwo, przeciez to jest oficjalny numer mLinii mBanku, ktory widnieje na ich stronie...

dodany: 2023-10-28 przez "P"

tak to oszući podszywaja sie pod Mbank ale wcześnie dzwonił do mnie koleś że złożyłem wniosek o kredyt w wysokości 3 tys i niby pieknei grzecznie i że on zgłasza do banków że niby ochrona itd i że moj bank oddzwoni w tej kwesti w ciągu pół godziny jak mupowiedizałem ze ma bank to za 5 minut zdzwonił koleś własnie z akcentem wschodnim i mówił że mi zablokowali konto i trzeba sie połączyć z infolinią i nowe hasła ustalić i mnie ruszyło jak to ze zablokowane to nie moja sprawa nalegał czy mam chwile by to zrobić a ja powiedziałem że jestem na posterunku policji i za 15 minut bee w domu i się rozłączył . ja zadzwoniłem do banku i sie okaało że żaden alert nie przyszedł i że nikt nie starał sie o kredyt na moje konto . uwaga nie podawać swoich danych nic

dodany: 2023-08-25 przez "Marian"

To jest numer infolinii mBank. Dzwoniłem w kwestii formalnej i informacje jakie otrzymałem w 100% potwierdzają, że to mBank. Oszust by przecież nie znał szczegółów dotyczących mojego konta. Być może dzwoniący do Was oszuści podszywają się pod ten numer albo jest on do złudzenia podobny.

dodany: 2023-08-19 przez "auto_joker"

OSZUSTWO!!!!! Numer mBanku ale wykorzystywany do oszustw. Ostatnio zadzwonił do mnie człowiek ze wschodnim akcentem. Przedstawił się, zwrócił się do mnie po imieniu i zapytał czy wykonywałem przelew kwoty 520.34 zł na konto jakiejś kobiety. Ponieważ konto jest na czarnej liście potrzebują potwierdzenia. Gdy powiedziałem że raczej nie ale muszę sprawdzić stwierdziła że logowanie nie odbyło się z mojego adresu (i tu podał adres) ale z Sopotu. Dodał jeszcze że wpłynął jeszcze do mBanku moj wniosek o przyznanie kredytu. Powiedział że przełączy mnie do jakiejś kobiety celem zabezpieczenia konta. Z kobietą za długo nie rozmawiałem bo stwierdziłem że nie mogę rozmawiać i poproszę o tel za godzinę. Ponieważ nie chciała się rozłączyć to ja przerwałam rozmowę. Ewidentnie ktoś znał moje dane, także że w mBanku był wyciek albo ktoś je sprzedał. Uważajcie więc

dodany: 2023-02-11 przez "Andrzej"
2x

Dzwonił mężczyzna z wyraźnym wschodnim akcentem, przedstawił się jako Marcin jakiś tam z mBanku i chciał mi wmówić, że mój przelew został zablokowany. Źle trafił, nie mam konta w mBanku

dodany: 2022-07-13 przez "Natka"
1x

Dodatkowo zanaczam,że oszuści podszywają się pod numery infolinii dowolnego banku....miejcie się na baczności!

dodany: 2021-12-06 przez "Jaskółka"
1x

Zgłosiłam sprawę do mBanku...konsultant zanaczył bardzo ważną sprawę:Jest to numer na infolinię mBanku jednak tylko my możemy zadzwonić na ten numer a nikt z banku nigdy nie zadzwoni z tego numeru do nas! Niestety powiedział mi również ze nie sa w stanie nic z tym zrobic jak i policja jest bezradna w takich sytuacjach.Możemy tylko być czujni i nic więcej.

dodany: 2021-12-06 przez "Jaskółka"
1x

UWAGA !!! Oszuści. zadzwonił Pan, że wniosek o pożyczkę został rozpatrzony pozytywnie. Tłumaczę, że nie brałam żadnego kredytu, więc Pan powiedziała, że to wyłudzenie danych i mam podać bank w którym mam konto, oznajmił że prześle taką informację do banku i że za pół godziny się ktoś ze mną skontaktuje w tej sprawie z mojego banku. Nie dało mi to spokoju, ponieważ rozmowa była dziwna a Pan dzwonił z jakiegoś dworca i sprawdziłam sobie nr na stronce, okazało się że to oszuści.

dodany: 2021-09-02 przez "K."
1x 1x

Zadzwonili do mnie podszywając się pod pracowników działu bezpieczeństwa mojego banku i twierdząc że w nocy ktoś próbował logować się na moje konto, chcieli coś ze mną weryfikować, przełączać do jakiegoś konsultanta, instalować jakieś oprogramowanie bo niby mój telefon jest zawirusowany. Rozłączyłam się i zadzwoniłam na infolinię mojego banku, okazało się że to oszustwo i nikt z działu bezpieczeństwa banku nigdy nie dzwoni do klientów. Uważajcie.

dodany: 2021-08-27 przez "K."

Uwaga na ten numer ! Oszukują ! Próbują wyłudzić dane !! Niech ktoś się zajmie takimi oszustami namierzy ich i ukara!! Bo to kpina że dalej dzwonią i próbują oszukiwać ludzi, mimo tylu negatywnych opinii!! Złodzieje !

dodany: 2021-06-30 przez "Luk"

Nr na infolinię mbanku ale to jest oszustwo! Połączenie najwidoczniej jest przekierowane w jakiś sposób, mówią że ktoś próbuje zrobić przelew z mojego konta na 800zl i chcą go zablokować i w trakcie rozmowy próbuja uzyskać informacje o loginie, nr karty bankowej , kwocie która mam na koncie, telekod. Rozmowa wydaje się być logiczna na początku pytają czy wiem jak wygląda bezpieczny przelew itp próbują wzbudzić zaufanie, mówią żeby sprawdzić sobie w Internecie ten nr tel i rzeczywiście jest to infolinia mbanku ale z oszustwem! Potem jest przekierowanie na dział 'techniczny' zaczynają podawać moje dane imię nazwisko mejla nawet znają adres i mi go podają bez żadnej weryfikacji, rozmowa z osoba z bardziej obcym akcentem niż osoba na początku. Zwróćcie uwagę bo podacie ważne informacje i stracicie pieniadze. Uparłam się że jestem na mieście i podejdę do placówki to zgłosić to mi odpowiadają że zrobią ten przelew jak się rozłącze po czym sami się rozłączają chamstwo, oszuści!

dodany: 2021-05-25 przez "Klient mbanku"
1x

Ten sam schemat działania, podanie numeru karty i wszystko przez telefon żeby zablokować przelew, a jak powiedziałam, że chce iść do oddziału zrobić to osobiście to oczywiście, że już będzie za późno więc się rozłączyłam po czym zadzwonił do mnie jeszcze dwukrotnie. Wschodni akcent. MBank. Po zastrzeżeniu karty w oddziale okazało się oczywiście, że żadne operacje dzisiaj nie miały miejsca.

dodany: 2021-05-24 przez "Ewe"

Dzwonił mężczyzna z wschodnim akcentem. Przedstawił się jako pracownik Banku. Pytał czy przelałam 300 złotych na konto Tomasza Dworczyka.

dodany: 2021-05-24 przez "Andromeda"

Dzwonił mężczyzna z wschodnim akcentem, pytał czy przelałam 300 złotych na konto Tomasza Dworczyka .

dodany: 2021-05-24 przez "Andromeda"
1x

Oszustwo! Dzwonią ws. ściemnionego przelewu a następnie telefon z rzekomego "działu bezpieczeństwa" banku, Wyłudzają informację - nie podawać danych itd.

dodany: 2021-05-15 przez "megi009"

DO MNIE TEŻ DZWONILI, ZE DOKONUJĄ PRZELEWU Z MOJEGO KONTA MBANKU, NIE MAM ŻADNEGO KONTA W TYM BANKU. OSZUSTWO, WYŁUDZENIE, NIE ODBIERAĆ ZABLOKOWAĆ

dodany: 2021-05-13 przez "Miła"

Dziś do mnie dzwonił. Ten sam wschodni akcent Podał się za pracownika banku PKO SA podając swój numer identyfikacyjny. Nie dajcie się wykręcić

dodany: 2021-04-28 przez "Helena"

Naciągacze i oszuści podający się za pracowników mBanku mówiący ze wschodnim akcentem. Żenada

dodany: 2021-04-28 przez "Donka"

Oszuści!! Dzwonili do mnie dzisiaj chcąc wyłudzić numer karty. Najlepiej nie odbierać i zablokować numer.

dodany: 2021-04-22 przez "Aga"

Podszywają się pod pracowników mBanku. Dzwonił "pracownik" Bogdan Nowak koleś ze wschodnim akcentem z działu bezpieczeństwa. Oszuści!!!

dodany: 2021-04-15 przez "Lena"

OSZUŚCI! PODSZYWAJĄ SIĘ POD MBANK. Podobno dzwoni Włodzimierz Jagieloński Kierownik Działu technicznego z Departamentu bezpieczeństwa i Marek Gawronski z Warszawy . Karzą instalować oprogramowanie do podglądania i zdalnej kontroli. Straszą, że odmowa współpracy z nimi skutkuje brakiem zwrotu kasy przy rzekomej próbie wyłudzenia. BLOKUJCIE ICH!

dodany: 2021-04-14 przez "x"

Podszywanie się pod mbank. Próba oszustwa

dodany: 2021-04-13 przez "Darek"

OSZUSTWO!!!! Pani podała się za pracownika City Banku, tłumacząc z mojego konta został wykonany przelew na 250zł i że go zablokuje, a za parę minut ktoś się skontaktuje z mojego (drugiego) banku żebym sobie zainstalował aplikację 'antywirusową' na telefonie. Na wszelki wypadek zadzwoniłem bo banku wszystko sprawdzić, oczywiście ściema. Wiem że raczej dużo nie da, ale zgłaszam na policję, i każdemu radzę też tak robić przy każdej próbie oszustwa

dodany: 2021-04-09 przez "Mikołaj"

oszustwo!!!!! nie podawajcie żadnych danych. Dzwoni gość pod pretekstem przelewu 800 zł dla Patryka Wrony .....

dodany: 2021-03-29 przez "Weronika"

Potwierdzam oszustwo. Jak zapytałam czy może sobie spojrzeć w oczy po tym jak oszukuje ludzi to Pan się rozłączył. UWAŻAJCIE!!!!

dodany: 2021-03-24 przez "A,"
1x

juz wykonalam z 20 połączeń proszę o instrukcje jak na ten tel dzwonić bo to jakies nie porozumienie koszmar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodany: 2021-03-15 przez "Funia"
1x

Podają się za mBank by wyłudzić dane osobowe pod przykrywką "nieautoryzowanej próby przelewu". Wer weryfikowaliśmy z mBank - oszustwo.

dodany: 2020-12-15 przez "Wojtek"
2x

Mbank, wysokie opłaty

dodany: 2019-09-17 przez "Emil"
3x

telemarketing mBanku z Łodzi

dodany: 2015-12-07 przez "adf"
Numer telefonu 426300800 skomentowano 32 razy.

Nikt Ci jeszcze nie pomógł? Nie udało się dowiedzieć do kogo należy nr tel. 426300800? Spróbuj wrócić później. Codziennie odwiedzają nas tysiące osób, może jutro ktoś odpowie.

0048 426300800 - dodaj nowy komentarz

Wiesz lub domyślasz się kto dzwonił i do kogo należy szukany przez Ciebie numer telefonu? Przyłącz się do zwalczania spamu telefonicznego i rozpoznawania nadawców niechcianych połączeń i wiadomości tekstowych (sms).
Dodaj komentarz i pomóż innym użytkownikom!

pokaż opcjonalne (powiadomienia, szczegóły)
* by otrzymać powiadomienia o nowych komentarzach
:

426300800 numer telefonu szukano w sumię 62 razy. Ostatni raz szukano go dnia 2024-04-07 o godzinie 20:04:56 czasu polskiego.

Inne formaty zapisu numeru

  • (42)6300800
  • (42)630-08-00
  • (42) 630 08 00
  • 42 630 08 00
  • 42 63 00 80 0
  • +48426300800
  • 0048426300800
  • (+48)426300800

Ostatnio komentowane numery telefonu podobne do 426300800

Ostatnio wyszukiwane numery telefonu

Ostatnio oceniane numery telefonów


Odwrócona książka telefoniczna

Nawigacja wstecz (tzw. "breadcrumb"), która pozwola dotrzeć do obecnie oglądanego numeru telefonu 426300800. Po drodze można zobaczyć najciekawsze komentarze do podobnych numerów telefonicznych (często należą do tej samej firmy lub organizacji).

Odwiedź nas na Facebooku lub Twitterze