601155351

Numer telefonu 601155351 - informacje

Szukany przez Ciebie numer telefonu 601155351 należy do sieci komórkowej. Obecnie dostępni operatorzy sieci komórkowych to: Orange, Play, Plus, T-Mobile oraz liczni wirtualni, np. Heyah, Premium Mobile, Nju Mobile, Virgin Mobile, Plush, Mobile Vikings, lajt mobile, KLUCZ Mobile, Lycamobile. Przechodząc do innego operatora można zachować swój stary numer (od 2004), stąd nie można dokładnie określić z jakiej sieci pochodzi połączenie. Oddzwaniając, zapłacisz najprawdopodobniej tylko za połączenie Twojego operatora według obowiązującej taryfy.

Ocena numeru: 601155351

Wpierw możesz szybko ocenić numer, a później dodać komentarz.

Oceń numer:  
1 - niebezpieczny, 2 - irytujący, 3 - neutralny, 4 - ok, 5 - super

Ten numer jest niebezpieczny. Głosowało 2 użytkowników.
Ostatni raz oceniono ten numer jako niebezpieczny. dnia 2021-07-20.

Oceny numeru telefonu 601155351

Komentarze dodane przez społeczność

Komentarze do numeru telefonu 601155351

Łukasz Babczyński Codzienna Stomatologia Kosmetologia Mysłowi.ce Przyszłam do niego wyprostować ortodontycznej 4 krzywe zęby po czterech latach nie udalo mu się to. Zęba górnego mam dalej zrotowanego tak jak przed leczeniem. Udawał, że coś robi przez 4 lata. Po czym wypowiedział mi umowę leczenia. Zrobił to z dnia na dzień. Zero kontaktowy, złośliwy, zachlanny na pieniadze, cwaniak i oszust. Przedłuża leczenie, spóźnia ł się na wizyty, przede mną wpuszczal inne osoby. Czeka się wtedy z godzinę. Jest złośliwy. Zaczyna się mscic na pacjencie gdy zacznie się mu zwracac uwagę by cos zrobił inaczej. Nerwowy gburowaty. Sprawia tylko pozornie dobre wrażenie. Odradzam. Pieniedzy za nieudane leczenie nie oddal za to szpanuje na Facebooku kolejnymi zagranicznymi wakacjami, wybudowanym domkiem, nowym pieskiem, autkiem?. Zlodziej. Wstydu nie ma.

dodany: 2021-07-20 przez "Pacjent"

Łukasz Babczyński Codzienna Stomatologia Kosmetologia Przyszłam do niego wyprostować ortodontycznej 4 krzywe zęby po czterech latach nie udalo mu się to. Zęba górnego mam dalej zrotowanego tak jak przed leczeniem. Udawał, że coś robi przez 4 lata. Po czym wypowiedział mi umowę leczenia. Zrobił to z dnia na dzień. Zero kontaktowy, złośliwy, zachlanny na pieniadze, cwaniak i oszust. Przedłuża leczenie, spóźnia ł się na wizyty, przede mną wpuszczal inne osoby. Czeka się wtedy z godzinę. Jest złośliwy. Zaczyna się mscic na pacjencie gdy zacznie się mu zwracac uwagę by cos zrobił inaczej. Nerwowy gburowaty. Sprawia tylko pozornie dobre wrażenie. Odradzam. Pieniedzy za nieudane leczenie nie oddal za to szpanuje na Facebooku kolejnymi zagranicznymi wakacjami, wybudowanym domkiem, nowym pieskiem, autkiem?. Zlodziej. Wstydu nie ma.

dodany: 2021-07-20 przez "Pacjent"

Chory psychicznie dentysta z Codzienna Stomatologia, przyszłam do niego leczyć zęby ortodontycznie, zebów mi nie wyprostował uwaga! odchudził mi wraz z personelem POŚLADKI CYCKI CIAŁO, NASWIETLILI MNIE PODSTĘPEM PRZEZ PÓŁTOREJ GODZINY JAkĄŚ LAMPA NZ NIEBIESKIMI DIODAMI I POMISZCZYŁ MI TŁUSZCZ NA CIELE KOLEGEN... MIĘŚNIE! WYRYŁ MI JAKIMS LASEREM NA UDZIE!!! NAPIS ŻRESZ ŹLE!! NA BRODZIE TO SAMO!!! JEDNĄ RĄCZKĘ TRZYMA W ŁUKU A DRUGĄ NISCZY CIAŁA PACJENTKOM MŚCI SIE NA WYGLĄDZIE - ZDJĘCIA NA FACEBOOKu - PROFIL KLEO PATRA!!!! ok 100 zdjęć uszkodzeń ciała na wizyci e byłam w spodniach i bluzie z długim rękawem uważajcie na niego ! sprawy w sądach umarzają .... dokumentacji medyczne nie biorą pod uwagę!!! Po tym co mi zrobił wypowiedział mi konował umowę leczenia i pognał z palcem w dupie na policje złożyć na mnie skargę! oszołom! uważac na higienska to chora psychicznie Helga , wykonuje ślepo jego polecenia jak jakiś automat bez włączenia mózgu!.

dodany: 2021-06-22 przez "Łukasz babczyński codzienna stomatologia mysłowice dąbrowa górnicza"

Doktor Mengele 2 chory psychicznie dentysta z Mysłowic

dodany: 2020-12-31 przez "jego pacjent"

Jakiś chory psychol

dodany: 2020-08-19 przez "PEDAU"
Numer telefonu 601155351 skomentowano 5 razy.

Nikt Ci jeszcze nie pomógł? Nie udało się dowiedzieć do kogo należy nr tel. 601155351? Spróbuj wrócić później. Codziennie odwiedzają nas tysiące osób, może jutro ktoś odpowie.

0048 601155351 - dodaj nowy komentarz

Wiesz lub domyślasz się kto dzwonił i do kogo należy szukany przez Ciebie numer telefonu? Przyłącz się do zwalczania spamu telefonicznego i rozpoznawania nadawców niechcianych połączeń i wiadomości tekstowych (sms).
Dodaj komentarz i pomóż innym użytkownikom!

pokaż opcjonalne (powiadomienia, szczegóły)
* by otrzymać powiadomienia o nowych komentarzach
:

601155351 numer telefonu szukano w sumię 4 razy. Ostatni raz szukano go dnia 2021-06-22 o godzinie 16:06:30 czasu polskiego.

Ostatnio komentowane numery telefonu podobne do 601155351Najczęściej szukane numery telefonu zaczynające się od "60115"

Najczęściej szukane numery telefonu zaczynające się od "601"

Odwrócona książka telefoniczna

Nawigacja wstecz (tzw. "breadcrumb"), która pozwola dotrzeć do obecnie oglądanego numeru telefonu 601155351. Po drodze można zobaczyć najciekawsze komentarze do podobnych numerów telefonicznych (często należą do tej samej firmy lub organizacji).

Wiedziałeś, że "Ekspedycja 20" to:

Ekspedycja 20 – dwudziesta ekspedycja na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS), która rozpoczęła się w maju 2009 przybyciem trzech astronautów na pokładzie Sojuza TMA-15. Była to pierwsza ekspedycja, w której na pokładzie przebywało jednocześnie sześciu astronautów. Pierwszych trzech astronautów przeszło z Ekspedycji 19. Dwóch z nich przybyło na IS...
więcej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ekspedycja_20

Odwiedź nas na Facebooku lub Twitterze