537018478

Numer telefonu 537018478 - informacje

Szukany przez Ciebie numer telefonu 537018478 należy do sieci komórkowej. Obecnie dostępni operatorzy sieci komórkowych to: Orange, Play, Plus, T-Mobile oraz liczni wirtualni, np. Heyah, Premium Mobile, Nju Mobile, Virgin Mobile, Plush, Mobile Vikings, lajt mobile, KLUCZ Mobile, Lycamobile. Przechodząc do innego operatora można zachować swój stary numer (od 2004), stąd nie można dokładnie określić z jakiej sieci pochodzi połączenie. Oddzwaniając, zapłacisz najprawdopodobniej tylko za połączenie Twojego operatora według obowiązującej taryfy.

Ocena numeru: 537018478

Wpierw możesz szybko ocenić numer, a później dodać komentarz.

Oceń numer:  
1 - niebezpieczny, 2 - irytujący, 3 - neutralny, 4 - ok, 5 - super

Ten numer jest irytujący. Głosowało 32 użytkowników.
Ostatni raz oceniono ten numer jako irytujący. dnia 2021-04-14.

Oceny numeru telefonu 537018478

Komentarze dodane przez społeczność

Komentarze do numeru telefonu 537018478

Co ciekawe, coraz więcej osób się zgłasza, które mają negatywne doświadczenia z osobą Jacka G., a coraz mniej „pozytywnych komentarzy”. Może już jego idylla nie potrwa długo, bo w końcu jak długo można oszukiwać ludzi. Myśle, że jak teraz ktoś wpisze w wyszukiwarkę jego nazwisko to te nasze komentarze będzie widać. Ja, jak będę miała spotkanie z prawnikiem (początek maja) to na pewno zapytam go czy da się coś z tym zrobić.

dodany: 2021-04-14 przez "Ewelina"

Nie dałem sie naciagnąć, już mieli kupca z Niemiec, co niedaleko będzie hale budował,dobrze że jestem czujny, po 5 tys od kazdego i niezła suma sie robi.

dodany: 2021-04-14 przez "Robert"
1x

Myślę, że warto udać się z tą sprawą do prawnika. Szkoda, że nie ma żadnej strony (poza tą z numerem), żeby pisać swoje doświadczenia i ostrzec innych ludzi... A podejrzewam, że mało osób wejdzie na tą tutaj stronę. Ja zanim zapłaciłam wpisałam w google "Ambasador opinie" i poza główną stroną nie było żadnych prywatnych wypowiedzi. Większość stron ma Opinie Google, więc się można szybciej z czegoś wycofać, a tutaj nic wcześniej nie znalazłam i dałam się nabrać. Nawet nie ma strony na fb... Dlatego mu jest tak łatwo naciągać. Co "najśmieszniejsze", wszystkim wściska ten sam kit i osoba z nim współpracująca również jest przekonywującą. Niestety dałam się i ja nabrać.. Ale jest to kolejne doświadczenie, żeby pośpiesznie nie podejmować decyzji.

dodany: 2021-04-13 przez "Ewelina"

UWAGA na naciągaczy, dzwonią pod pretekstem zakupu nieruchomości. Z tego numeru dzwoni niby Pan Jacek twierdząc, że ma klienta Pana Grabowskiego. Uwaga na oszustów, nie dajcie się nabrać na łatwą sprzedaż, na tym świecie nie ma nic za darmo!!!

dodany: 2021-04-13 przez "Matius"
1x

Pani Ewelina i Wojciechu, u mnie podobna historia. Ja zapłaciłem 5 tys. Czekam do dzisiaj na reklamę. Nawet w umowie mieliśmy zapis, że reklama miała ukazać się w numerze świątecznym, tzn. Bożonarodzeniowym w 2020 roku. Pieniędzy, nie oddał, na maile odpisuje jak robot, kopiuj wklej. Zastanawiam się nad jakimś pozwem.......

dodany: 2021-04-08 przez "Adam"
1x

Dokładnie tak. Pan Jakub M. z Niemiec, który ma 13 spółek. Ja zapłaciłam na szczęście trochę mniej, bo 2500 tys., ale jak widać i to było za dużo. A w jaki sposób mogłabym zgłosić naruszenie? Bo ja dzwoniłam i pisałam do p. Jacka, żeby mi oddał pieniądze za reklamę, bo się nie wywiązał z umowy, to on dalej swoje, że już jest w druku i żebym była cierpliwa, bo czekali na relacje z Ambasady... No po prostu brak mi słów na takiego człowieka...

dodany: 2021-04-07 przez "Ewelina"

Do Pani Eweliny. Pani Ewelino a ten potencjalny klient to Pan Jakub M. inwestor z Niemiec?Ja nie zapłaciłem ani grosza, ale ile jest takich osób jak Pani ? Takich wyłudzaczy trzeba trzeba tępić i głośno i nich mówić. Dlatego proszę pisać ile jest osób pokrzywdzonych przez Pana Jacka,moze wtedy pójdzie po rozum do głowy. zgłoś naruszenie

dodany: 2021-04-07 przez "Wojciech"
1x

Do Pani Eweliny. Pani Ewelino a ten potencjalny klient to Pan Jakub M. inwestor z Niemiec. Ja nie zapłaciłem ani grosza, ale ile jest takich osób jak Pani ? Takich wyłudzaczy trzeba trzeba tępić i głośno i nich mówić. Dlatego proszę pisać ile jest osób pokrzywdzonych przez Pana Jacka,moze wtedy pójdzie po rozum do głowy. Jeżeli kto

dodany: 2021-04-07 przez "Wojciech"
1x

Podzielam zdanie p. Wojciecha z dn. 06-04-2021. Jak dla mnie to też jest naciągacz i nieuczciwa osoba. Szybko namawia do wstawienia reklamy nieruchomości, bo zaraz magazyn będzie wydany, a jak już się zapłaci to czeka się miesiącami na jej wydanie. Oczywiście wg Pana Jacka jest cały czas oczekiwanie na relacje z Ambasady, która się opóźnia ze względu na pandemię (chyba się urwał z choinki, bo już ponad rok trwa koronawirus, a teraz nagle ma z tego powodu opóźnienia), albo druga gadka, że magazyn jest już w druku. Koniec końców od momentu kiedy miała wyjść gazeta mija 2 miesiące i nadal jej nie otrzymałam! I tuż przed samym zapłaceniem za reklamę dzwoniła osoba jak to bardzo jest zainteresowana moją nieruchomością, a niedługo potem p. Jacek, żeby szybko płacić, bo za 2 dni będzie gazeta w druku, a później trzeba będzie czekać 3 m-ce. Zapłaciłam. Pan, który rzekomo był bardzo zainteresowany nieruchomością, zapadł się pod ziemię. Mało tego - cały czas ma wyłączony tel. (pewnie miał kupiony jakiś na kartę i dzwonił do wszystkich osób, które p. Jacek chciał namówić na reklamę). A te pozytywne komentarze to brzmią tak jakby jedna osoba pisała. Tak więc radzę się zastanowić nad współpracą. Ewentualnie płatność po sprzedaży. Myślę, że każdy jest na tyle uczciwy, że zapłaciłby te parę tysięcy jakby faktycznie udało mu się sprzedać nieruchomość przez tą gazetę. Ja za swojej strony dodam, że nie warto temu panu ufać. Jestem ogromnie zawiedziona! NIE POLECAM!

dodany: 2021-04-07 przez "Ewelina Rylska"
3x

Proszę o opinie na temat tego Pana, trzeba ostrzegać innych. Od siebie dodam, że na pocżątku bardzo miły , namawia na publikację nieruchości w magazynie Ambasador płatność 5tys.z góry za ogłoszenie i 5tys.po sprzedaży która ma zostać sprzedana rzekomo bardzo szybko. W dzisiejszych czasach nie płaci się z góry, takie jest moje zdanie. Ostrzegam dzwoni z kilka nr.tel. A i jeszcze jedno do mnie nawet dzwonił potencjalny kupiec i umówił się na obejrzenie nieruchomości ,ale jakoś o dziwo nie dotarł...może jeszcze dotrze...Jak dotrze na pewno tu napiszę

dodany: 2021-04-06 przez "Wojciech"

natrętny Gości który nie szanuje Klienta a kwartlanik wygląda jak z lat 90' , nic nie dobrego nie przyniesie

dodany: 2021-04-06 przez "Janusz"
1x

Dużo oponie z prawie tego samego czasu! a jak je czytam to jakbym słyszał Pana który do mnie dzwonił. Ja nie zgodziłam się na współpracę bo Pan jest mało wiarygodny.

dodany: 2021-03-20 przez "Ktoś"
3x

Naciągacz!! Prosze sie nie nabierac na gadki o golfie i innych bzdurach!!

dodany: 2021-03-18 przez "Zirytowana"
1x

Po publikacji w "Ambasadorze" Pan Jacek zarekomendował naszą działkę budowaną dużej Spółce , która szukała pod osiedle dla Pracowników Firmy. Sprzedane w 4 tygodnie. Szybko i profesjonalnie. Ciekawe jak to zrobił? Nieważne. Ważne , że sprzedane...

dodany: 2021-02-21 przez "Irek."
2x

Sprzedawałem Halę Magazynową z Rampą pod Firmę ponad pół roku z Agencją i nic. Dałem ogłoszenie do Magazynu "Ambasador". Zgłosił się Inwestor z Niemiec i kupił oo 2 tygodniach. Byłem pozytywnie zaskoczony. Tak. Polecam.

dodany: 2021-02-21 przez "Mirosław."
1x

Działka inwestycyjna w Rzeszowie sprzedana. Dla Dużej Korporacji z Warszawy która otwierała tu oddział. Z polecenia Pana Grabowskiego - super współpraca.

dodany: 2021-02-21 przez "Piotr k."
1x

W zeszłym roku sprzedałam willę w Krakowie za 4 mln zł z Panem z Ambasadora. Teraz mam do zaoferowania apartament w Warszawie i ponownie postawię na Pana Jacka.

dodany: 2021-02-21 przez "Ewa M."
1x

Po raz trzeci powierzyłem swoją kolejną Nieruchomość Magazynowi "Ambasador" . I po raz trzeci sprzedane sprawnie i szybko. Strzał w 10 - polecam.

dodany: 2021-02-21 przez "Edward."
2x 1x

Jacek Grabowski - strrrrasznie natrętny typ - nawet nie wiem o co mu chodzi bo za każdym razem ma inny pomysł na rozmowę!

dodany: 2021-02-19 przez "ja"
1x 1x

Tak, prawie rok sprzedawałem przez otodom i w końcu znalazłem właściwych odbiorców, dom sprzedany, jestem szczęśliwy...

dodany: 2021-02-19 przez "Andrzej."
3x

Sprzedałam Willę w Konstancinie. Jestem bardzo zadowolona. Świetni ludzie z Redakcji Magazynu...

dodany: 2021-02-19 przez "Elwira."
3x

Pan z 'Ambadadora', dzięki niemu szybko sprzedałam nieruchomość. Jak najbardziej polecam!

dodany: 2021-01-25 przez "B."
3x

Sprzedałam już drugą Nieruchomość poprzez Magazyn "Ambasador". Polecam, szybko, sprawnie i rzetelnie. Pan Jacek Grabowski zawsze służy radą.

dodany: 2021-01-21 przez "Iwona."
2x

Fajny i konkretny facet. Dom sprzedany w miesiąc. Jak najbardziej polecam

dodany: 2021-01-21 przez "Tadeusz"
4x 3x

Witam to wkoncu ten facet jest oszustem czy nie ?

dodany: 2021-01-21 przez "Ona"
6x 2x

Szuka wariatów....na wyciągnięcie pieniędzy...Jest bardzo natrętny......

dodany: 2020-12-30 przez "dobry czlowiek"
2x

Jestem bardzo zadowolony, rzetelna obsługa. Sprawnie sprzedana działka z domem w ciągu trzech tygodni po publikacji

dodany: 2020-12-23 przez "Filip"
2x 1x

Pan reprezentuje kwartalnik Ambasador. Umieściłem w nim artykuł o mojej nieruchomości na sprzedaż. Po dwóch tygodniach miałem kilka tel z polecenia Jacka Grabowskiego. Po miesiącu od publikacji sprzedałem dom. Szybko fajnie i profesjonalnie. Jak najbardziej polecam

dodany: 2020-11-01 przez "Jarek"
Numer telefonu 537018478 skomentowano 28 razy.

Nikt Ci jeszcze nie pomógł? Nie udało się dowiedzieć do kogo należy nr tel. 537018478? Spróbuj wrócić później. Codziennie odwiedzają nas tysiące osób, może jutro ktoś odpowie.

0048 537018478 - dodaj nowy komentarz

Wiesz lub domyślasz się kto dzwonił i do kogo należy szukany przez Ciebie numer telefonu? Przyłącz się do zwalczania spamu telefonicznego i rozpoznawania nadawców niechcianych połączeń i wiadomości tekstowych (sms).
Dodaj komentarz i pomóż innym użytkownikom!

pokaż opcjonalne (powiadomienia, szczegóły)
* by otrzymać powiadomienia o nowych komentarzach
:

537018478 numer telefonu szukano w sumię 9 razy. Ostatni raz szukano go dnia 2021-03-22 o godzinie 20:03:27 czasu polskiego.

Ostatnio komentowane numery telefonu podobne do 537018478

  • 537015398 Zostałem oszukany przez właściciela tego numeru na olx
  • 537011783 Złodziej na wnuczka


Najczęściej szukane numery telefonu zaczynające się od "53701"

Najczęściej szukane numery telefonu zaczynające się od "537"

Odwrócona książka telefoniczna

Nawigacja wstecz (tzw. "breadcrumb"), która pozwola dotrzeć do obecnie oglądanego numeru telefonu 537018478. Po drodze można zobaczyć najciekawsze komentarze do podobnych numerów telefonicznych (często należą do tej samej firmy lub organizacji).

Wiedziałeś, że "Michał Kowalczuk" to:

Michał Kowalczuk (ur. 1855 w Stanisławowie, zm. 14 marca 1938 we Lwowie) – polski architekt, konserwator zabytków i rzeźbiarz związany ze Lwowem. Docent Politechniki Lwowskiej. W 1874 rozpoczął studia na Wydziale Architektury w lwowskiej Szkoły Politechnicznej, a po jej ukończeniu w 1880 podjął pracę w pracowni kamieniarskiej rodziny Schimserów. Po...
więcej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Michał_Kowalczuk

Odwiedź nas na Facebooku lub Twitterze